The North Face w 7Kicks Białystok

The North Face w 7Kicks Białystok

The North Face - nowa marka w 7Kicks!

Wkraczamy w Nowy Rok z przytupem. The North Face w 7Kicks Białystok!

Prezentujemy Wam kolejną markę, która gości na naszych sklepowych półkach. 

Historia The North Face

Brand The North Face powstał w 1966 roku za sprawą dwóch entuzjastów pieszej turystyki, którzy postanowili założyć mały sklep z akcesoriami do wspinaczki górskiej. Od samego początku istnienia, marka starała się służyć naturalnym dzikim terenom, pomagając im w ich ochronie. Twórcy wierzą, że eksploracja tworzy nierozerwalną więź z naturą, inspirując ludzi do ochrony planety i przekazywania tych przekonań kolejnym pokoleniom.

Z biegiem lat, mały sklepik stał się sprzedawcą wysokowydajnego sprzętu wspinaczkowego. W 1968 roku TNF przeniósł się na drugą stronę Zatoki San Francisco, do nieokiełznanych możliwości obszaru Berkeley, i rozpoczął projektowanie i produkcję własnej marki technicznej odzieży i sprzętu alpinistycznego.

W latach 60-tych marka The North Face cieszyła się popularnością wśród zapalonych sportowców outdoorowych i zaczęła sponsorować wyprawy do najbardziej odległych, wciąż w dużej mierze nietkniętych zakątków świata. To zapoczątkowało dumną tradycję, która trwa do dziś i stale wzmacnia mantrę The North Face, Never Stop Exploring™ (ang. Nigdy nie przestawaj odkrywać).

Na początku lat 80-tych The North Face dodał do oferty produktowej ekstremalną odzież narciarską. Były to czasy pasteli, neonów, farbowania włosów i mohoawków, które stworzyły podwaliny dla dzisiejszych sportowców uprawiających sporty zimowe. Pod koniec dekady The North Face stał się jedynym dostawcą w Stanach Zjednoczonych, który zaoferował kompleksową kolekcję wysokiej jakości odzieży wierzchniej, narciarskiej, śpiworów, plecaków i namiotów.

Lata 90-te zapoczątkowały erę, w której The North Face jeszcze bardziej poszerzył świat outdooru, który pomaga sportowcom w odkrywaniu świata. W tej dekadzie zadebiutowali na rynku odzieży sportowej wprowadzając na rynek Tekware™, innowacyjną kolekcję zaprojektowaną z myślą o wspinaczach skalnych, plecakach, wędrowcach, biegaczach górskich i entuzjastach outdooru, która zapewnia doskonałe dopasowanie i funkcjonalność. Logo North Face half dome zaczęło pojawiać się z większą regularnością na kursach ultramaratonowych czy trasach wysokogórskich. Po 2000 roku firma The North Face wprowadziła na rynek własną linię butów do trekkingu i biegania na trasach, aby ostatecznie zaspokoić potrzeby osób, które zawsze dążą do zdobywania kolejnych horyzontów.

Podczas gdy marka nadal kształtowała rynek outdoorowy dzięki produktom, osiągnięciom wyprawowym i sportowym, wprowadziła na rynek dwie zmieniające się linie produktów - Thermoball i Fuseform. Thermoball wprowadził izolację z tworzywa sztucznego imitującą możliwości puchu. Fuseform zrewolucjonizował przestrzeń produkcyjną, zmieniając sposób produkcji odzieży technicznej.

Teraz, po ponad 50 latach istnienia, The North Face oferuje szeroką gamę odzieży, sprzętu i obuwia. Oprócz linii typowo outdoorowych powstały kolekcje typowo lifestylowe, które mimo sportowego stylu idealnie wpasowują się w dzisiejsze trendy modowe.

Mnóstwo kurtek, bluz, koszulek oraz akcesoriów znajdziecie w 7Kicks Białystok, jedynym Snekaer Shopie na podlasiu.

The North Face dostępny stacjonarnie oraz na 7kicks.pl

Źródło: thenorthface.com

DARMOWA DOSTAWA

Przy zamówieniu powyżej 100 PLN dostawa gratis!

14 DNI NA ZWROT

Masz możliwość zwrotu produktu zamówionego w naszym sklepie bez podawania przyczyny (Formularz zwrotu)

WYSYŁKA W 24H

Zamówienia realizujemy do 24h od momentu otrzymania wpłaty!

Product successfully added to the product comparison!