Nowa marka w 7Kicks - Champion!

Nowa marka w 7Kicks - Champion!

Wzrost popularności Championa na świecie

Champion to już kultowa marka, która na światowym rynku mody istnieje od prawie 100 lat. Brand, założony przed dwóch braci w 1919 roku, na początku opierał się na produkcji odzieży stricte sportowej. W latach trzydziestych ubiegłego wieku rozpoczęli współpracę z jedną z uczelni w mieście Michigan, gdzie w ciągu kilku lat została stała się popularna w całych Stanach Zjednoczonych. Wszystko dzięki szerzącej się opinii wśród trenerów i drużyn sportowych. Wysokiej jakości bluzy i spodnie stały się bardzo popularne. W latach 70. I 80. Champion zaprojektował nowe logo, mianując niepozorną literkę „C” jak  znak rozpoznawczy marki. 

Lata 80. XX wieku to istotny czas dla rozwoju marki. Champion jako pierwsza firma na świecie stworzyła koszulkę dwustronną (potocznie zwaną odwracalną) i pierwszą tak zwaną „oddychającą”, wykonaną w 100% z siateczki nylonowej.

Skąd ta popularność?

Dzisiaj Champion to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowych na świecie, ze względu na specjalne ubrania sportowe, które dzięki swojej oryginalnej i ponadczasowej stylistyki wpisały się w kanon mody streetwearowej.

Ubrania Champion z lini Reverse Weave dostępne już na 7kicks.pl!

DARMOWA DOSTAWA

Przy zamówieniu powyżej 100 PLN dostawa gratis!

14 DNI NA ZWROT

Masz możliwość zwrotu produktu zamówionego w naszym sklepie bez podawania przyczyny (Formularz zwrotu)

WYSYŁKA W 24H

Zamówienia realizujemy do 24h od momentu otrzymania wpłaty!

Product successfully added to the product comparison!